"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevgili dostlar, bir önceki yazımız da sizlere ayırma büyüsünün genel özellilerinden ve ne tür bir büyü olduğundan bahsetmiştik, bu günkü yazımızda ise ayırma büyüsü nasıl yapılır sizlere bunlardan bahsedeceğiz, ancak öncesinde ayırma büyüsü neydi tekrardan kısa bir şekilde hatırlayalım.
Ayırma büyüsü oldukça etkili bir kara büyüydü, birbirlerini seven insanlara genelde evli kişilere veya sevgililere bunun yanında arkadaşlara kısacası birbirini seven kişilere yapılan bir büyüdür.
Peki nasıl yapılır? Vefk yazma yolu ile yapılabilir,
Vefk büyünün yazıldığı bezdir. Sembolik harfler ve şekiller ile yazılıp büyü yapılır. Üçgen seklınde yazılan muskalar da aslında bir çeşit vefktir. Ancak vefk yaparken üçgen şekli yapılmaz. Vefkler genelde dörtgenlerin içine çember çizilerek hazırlanır.
Vefk şeklinde yapılan büyü işlemi ayırılmak istenilen karı ve kocanın yastığının altına bırakılır, Eğer bu yapılamazsa vefk evin temeline konmalıdır ve görunmemelidir. Bu işleme maruz kalan kişiler çok geçmeden büyük kavgalar ederek şiddetli bir biçimde ayrılırlar.
Bu işlemin bir başka yöntemini de bir sonraki yazımızda öğrenebilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir