"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sevdiğini Geri Döndürme Duası

Sevgili okurlarımız, bu gün kü konumuz sevgilisinden ayrılan veya terk edilen kardeşlerimize özel bir konu. Bu konuyu dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz, sevgilisinden ayrılan veya terk edilen kardeşlerimizin yanı sıra böyle bir problemı olmayan arkadaşlarımıza da okumalarını tavsıye ederiz, cunku böyle bir durum yarın öbür gün sizin de başınıza gelebilir ve böyle birşey olsun istemeyiz.
Öncelikle bu işlem Cuma veya Pazar sabahı sabah namazından sonra salavatı şerif, yasin suresi okunacak ardından ise şu azimet okunacak;
Vadrib lehüm meselen ashabel karyeti iz caehel murselun. İz erselna ileyhimüsneyni fekezzebuhüma feazzezna bi salisin fe kalu inna ileyküm murselun. Kalu ma entüm illa ileyküm murselun. Kalu ma entüm illa beşerun mislüna ve ma enzeler rahmanü min şeyin in entüm illa tekzibun. Kalu rabbüna ya’lemü inna ileyküm lemurselun. Ve ma aleyna illel belağul mübin.
Errahmanirrahim. Ya Rahmanü Ya rahimü Ya Raufu ya atufu ya cebbaru ya cevvahü ya caılü ecip ya cebrail ente ve huddameke miner ruhanniyyeti vel ardiyyeti ve ente ya mürreh samian mutian bi hakkir rahmanirrahimi ve bi hakkir Raufil Atufi ve bi hakki melikil ğalibü aleyküm emruhu hevzah ve bi hakki Mentahtil ve kadimna ila ma amilü min amelin fecealnahü hebaen mensura. Ve aksemtü aleyküm ya behğakacail sehhirli kulubi cemia beni ademe ve benati havva bi hakki ve bi hürmeti seyidike yedğudatayuşin. En tücibena bis semı vettaate ve tahdaru..
Bu dua bu kadar, ardından ise bu duanın peşine bunu isimleri ekleyip okuyun;
Allahümme sehhirli kalbi fülan ibni fülanete ala mehabbeti fülanete binti fülanete bi hakki ve bi hürmeti surei yasin bi hakki ve bi hürmeti suei yasin bi hakki ve bi hürmeti seyyidike yedğudatayuşin.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir