"Enter"a basıp içeriğe geçin

Söz Dinletme Tılsımı

Bir çogumuz karşımızdakine sözümüzü dinletemediğimizden aslında şikayetçiyiz, aslında belki de şuana kadar dünya üzerinde bulunan yaşamış, ölmüş gitmiş belki de gelecek nesil.. Hepimiz karşımızda ki insana söylediğimizi yaptırmaya çalışıyoruz, bazıları haksız bazıları haklı.
Bazımış eşine, karısına, kocasına bazılarımız ise arkadaşlarına, çoluğuna cocuguna sözünü dinletmeye calısıyor ancak malesef basarılı olamıyor. Biz de bu gün sizlere bunu başarmanız da yardım etmek için bu yazıyı yazmak istedik.
Öncelikle eğer siz bu işlemi yapacaksanız Perşembe günü oruc tutmanız gerekmektedir, akşamında orucunuzu zeytin veya hurma ile açıp namazı da kıldıktan sonra … defa Besmele-i Şerife okumalısınız, uyku galebe edinceye kadar sayısız olarak Besmele-i Şerife okumaya devam ediniz, ertesi gün yani Cuma günü sabah namazına müteakiben tekrardan …… kez Besmele-i Şerifeyi okumaya devam etmelisiniz, sonra gül suyunda halledilmiş misk ve safran ile bir kağıt üzerine …. defa Besleme-i Şerife yi yazıp bu kağıdı öd ağacı veya amber dumanı ile tebcir etmeli, sonra bir musambaya sarıp nüsha gibi üzerinizde bulundurmalısınız.

Incoming search terms:

  • söz dinletme tılsımı

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir